0% Donated/$0 To Go

mediaW czasopismach kobiecych oraz na wielu portalach internetowych, można znaleźć sporo porad dotyczących pielęgnacji piersi po porodzie. Skupiają się one głównie na proponowaniu konkretnych kosmetyków przydatnych w okresie laktacji jak i sposobach łagodzenia wielu uciążliwych dolegliwości.
Firma Medi Partners poleca jeden produkt: termofor z pestek wiśni, mający w tym przypadku dwa podstawowe zastosowania: – okład na zimno i na ciepło.

Produkt ten został stworzony z myślą o kobietach po porodzie, które już w szpitalu często słyszą, by po wyjściu do domu stosować zimny okład na podbrzusze w celu szybszego obkurczania macicy. Położne radzą wówczas umieszczenie kostek lodu w woreczku. I mają rację – bo schłodzenie tego miejsca niesie faktyczną ulgę. Niestety komfort dłuższego przykładania lodu jest wątpliwy. Przy stosowaniu termoforu z pestek wiśni problem ten nie występuje. Ponieważ jest on miękki, zatem idealnie dopasowuje się do ciała, świetnie przylega, jest przyjemny w dotyku.Specjalny sposób odwirowywania wilgoci z pestek powoduje, że termofor w zamrażalniku się nigdy nie zbryli, poduszka będzie oddawać przyjemny chłód a nie przeszywające zimno.

zdjecia_MP-termofory_9Na jakie dolegliwości możemy się natknąć podczas karmienia piersią i po zakończonym okresie laktacji, w których łagodzeniu pomoże poduszka wiśniowa: Zastój pokarmu – ciepłe okłady na piersi, masowanie piersi;
Zapalenie piersi – zimne okłady, należy pamiętać, że dziecko może być karmione także z chorej piersi;
Zatkanie przewodu mlecznego: po karmieniu zimne okłady na chore miejsce; Obrzmiałe i obolałe piersi – zimny okład zlikwiduje obrzęki.

Ponadto termofory z pestek wiśni polecane są w ciąży do masażu kręgosłupa, a także pomogą w wielu innych dolegliwościach, takich jak: gorączka, opuchlizny, ukąszenia owadów, bóle menstruacyjne.

Stosowanie termoforów z pestek wiśni firmy Medi Partners nie niesie ze sobą ryzyka poparzeń lub odmrożeń, ani nie powoduje zmian i alergii skórnych. Więcej informacji na www.medipartners.pl