0% Donated/$0 To Go
Przytulanka Tuli

Przytulanka Tuli

Przez pierwszy okres życia noworodek przesypia właściwie większą część dnia, może to być nawet 20 godzin na dobę. W ciągu tego czasu budzi się wielokrotnie, po czym jeśli nie potrafi sam zasnąć zaczyna płakać. Z tego powodu niezmiernie istotne jest, aby nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania. Brzmi banalnie, ale każda z nas, która przez to przechodziła wie, że to wielomiesięczny i trudny proces. Aby nasze wysiłki zakończyły się sukcesem niezmiernie ważne są powtarzane rytuały. Podstawą jest na pewno ustalenie odpowiedniego rytmu dnia, czyli stałej pory, kiedy wieczorami szykujesz swojego malucha do snu oraz jego odpowiednie wyciszenie. Dobrze jest też, aby dziecko miało przy sobie coś, co towarzyszy mu przy zasypianiu od pierwszych dni. Nasze mamy wykorzystywały do tego celu tetrową pieluchę, my natomiast możemy skorzystać ze stworzonych specjalnie po to kocyków – Przytulanek.

Taką Przytulanką jest właśnie Tuli – stworzony do tulenia, przytulania i ułatwiania zasypiania. Zaprojektowany tak, aby zapewnić Twojemu Maluchowi poczucie bezpieczeństwa i przy okazji zadbać o jego rozwój sensoryczny. Kocyk z jednej strony wykonany jest z delikatnego weluru dający ciepły i miękki dotyk z drugiej zaś chłodnej i śliskiej satyny przynoszącej ukojenie w upalne dni. Na środku główka w kształcie zwierzątka, w której ukryta jest cichutka grzechotka. To wszystko sprawi, że Tuli będzie niezastąpionym pomocnikiem.

Ciepło, dotyk, powtarzane rytuały. To ma ogromne znaczenie w całym procesie zasypiania. Nie zapominaj jednak, że ważny też jest zapach. Zadbaj o to, aby Tuli pachniał jak Ty. To dodatkowo wyciszy i uspokoi Twojego Maluszka.

Przytulanka Tuli Słoń

Przytulanka Tuli Słoń

Rodzina Tuli to trzy wyjątkowe modele. Bardzo dziewczęcy Tuli Słonik w jasnoróżowym, pudrowym kolorze, wesoły Tuli Piesek w niebiesko-szarym kolorze oraz uroczy Tuli Królik w ciepłych beżowych kolorach. Tuli to w pełni bezpieczny i polski produkt, stworzony z najwyższej, jakości atestowanych materiałów potwierdzonych certyfikatami min: bezpieczny dla niemowląt, przyjazny dla człowieka, tekstylia godne zaufania.

O Tuli możesz dowiedzieć się więcej na stronie www.myTuli.pl oraz zamówić go dla swojego Malucha. Zobaczysz, że z czasem usypianie stanie się prostsze, a Tuli będzie towarzyszył Twojemu dziecku nie tylko w fazie niemowlęcej, ale również długo, długo później.

Tuli będzie przydatny również wtedy, kiedy będziesz musiała wrócić do pracy, aby Twój Szkrab nie czuł się samotny. Maluch będzie mógł go zabrać również do przedszkola, aby czuć się w nim pewniej, oraz na każdą wycieczkę, gdyż znakomicie umila podróż. Tuli zostanie najlepszym przyjacielem Twojego dziecka i będzie mu wiernie towarzyszyć przez te pierwsze, jakże ważne lata życia!