0% Donated/$0 To Go

Woda jest naturalnym środowiskiem każdego Dziecka. To właśnie w wodzie maluchy się odprężają, uwielbiają się chlapać i bawić. Niestety wielu Rodziców, z obawy przed wypadkiem, przez długi czas kąpie swoje Dziecko w maleńkiej wanience lub – jeszcze gorzej – w wiaderku. Odbiera to Dziecku możliwość oswojenia się z wodą, swobodnej zabawy i głębokiego odprężenia.

Idealnym rozwiązaniem dla dzieci, które już utrzymują się w pozycji siedzącej jest siedzisko do kąpieli TUFFETTO. To wygodne “krzesełko” mocowane do wanny lub brodzika prysznica przyssawkami. Wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla maluchów. Na odpinanym pałąku bezpieczeństwa umieszczone są kolorowe zabawki. Środkowa rybka posiada funkcję wodnych wystrzałów. Dzieci potrafią się nimi bawić bardzo długo korzystając w tym czasie z odprężającej kąpieli.

Doświadczone Mamy podpowiadają, że najlepsza zabawa jest wtedy kiedy obiektem strzałów wodnych jest Mama lub Tata kąpiący się wraz z dzieckiem. Wspólna kąpiel to dla Maluchów same dobrodziejstwa – pogłębia się związek z Rodzicem, zwiększa poczucie bezpieczeństwa a wspólna zabawa daje odprężenie i szczęście całej Rodzinie.

Siedzisko do kąpieli TUFFETTO to jedna z wielu ciekawych propozycji akcesoriów włoskiej marki FOPPAPEDRETTI. Firma ta działa we Włoszech już od ponad sześćdziesięciu lat a od dwóch lat obecna jest w Polsce. O historii FOPPAPEDRETTI i jej ofercie przeczytać można na stronie www.foppapedretti.pl. Tuffetto i inne produkty firmy kupić można w sklepie dystrybutora www.fopahopa.pl